1mat1tayt

A686B380-08D0-4A6B-8BE3-D664C23C860D.jpg

 

1mat1tayt bedeninin sınırlarını egzersiz aracılığı ile keşfetmek için yaratılmış bir hareket silsilesi.

Dayanıklılık, güç ve farkındalık kazanmak için tüm ihtiyacının 1 mat ve 1 tayt olduğunu düşünür.

1MAT1TAYT

 

 

Takipte kalmak için;

Instagram

Dicle Doğan #1mat1tayt

Okuyucuya Instagram üzerine not;

Ekim 2017 itibari ile, hayatta önemli bulduğum konulara odaklanmamı engellediğini ve kendim için zihinsel olarak büyük bir kirlilik yarattığını uzun süredir farkettiğim, kullanmakta olduğum, tek sosyal medya aracı olan Instagramı kullanmamaya karar verdim.  Programın akıllı telefonumda yer alan uygulamasını silerek, günlük rutinim içinde hiçbir şekilde bu program ile ilişkilenmemekle birlikte hesabımı 1mat1tayt’ a gelebilecek potansiyel öğrencileri devam ettirebilmek adına kapatmadım.

Hesabım potansiyel olabilecek öğrencilerimin beni bulabileceği bir mecra oluşturmakla beraber, aktifliğini eskisi gibi sürdürmeyecektir. Tamamen kişisel bir tercihle, bir öğretmen olarak, fotoğraf çekmeye ya da diğerlerinin neler yaptıklarına harcayacağım bir zaman ve zihni, kendim ve öğrencilerim için ”gerçek” faydaya dönüştürebilecek çalışmalara ayırmayı uygun görüyorum.

Bir yandan sosyal medyanın gücü ve teknolojinin kazandırdıklarının önünde saygıyla eğilirken bir yandan da her an doldurmakla uğraştığımız zihnimizin daha fazla doluluğa ihtiyacı olmadığını düşündüğümden, kendi kişisel ve iş hayatım için böyle bir çözüme gidiyorum.

Gerçek bir ortamda gerçekten yüz yüze görüşmek dileği ile…